- Dziś obchodzimy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Możemy zyskać dar odpustu zupełnego za uczestnictwo w śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”.
- Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
- Święto NMP Matki Kościoła w poniedziałek. To drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o 9:00 i 18:00.
- Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
- W czwartek wspominać będziemy Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msza św. o 18:00 w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do 20:00. W Adoracji uczestniczyć będą Księża z Dekanatu Polkowice.
- Dzieci klas III mają próbę przed I Komunią Świętą: chłopcy w poniedziałek o godz. 16:00; dziewczynki w poniedziałek o godz. 16:30; w czwartek próba generalna o godz. 16:00. Spowiedź święta dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców i bliskich w piątek od godz. 16:00; uroczystość I Komunii Świętej w sobotę (25 V) o godz. 11:00.
- W przyszłą niedzielę przypada Dzień Mamy. Będziemy modlić się dla Nich o potrzebne łaski, siły i zdrowie oraz odwagę do pokonywania trudów codzienności. Mamy, które zmarły polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu.
- W czwartek 30 maja, przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Szczegółowy plan Uroczystości dla miasta Polkowic na plakatach.
- Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu 6-7 lipca oraz do Niepokalanowa 21-23 sierpnia. Szczegóły u p. Karoliny Iwaniny.
- Przy stoliku pod chórem dyżurują członkowie Rady Parafialnej, gdzie możemy złożyć ofiarę na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
- Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby gospodarcze i duszpasterskie naszej parafii.
- Niech Duch Święty prowadzi wszystkich w rozpoczynającym się nowym tygodniu.