26 stycznia w Auli Domu Parafialnego im. św. Jana Pawła II odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zostali zaproszeni członkinie i członkowie grup parafialnych znajdujących się na terenie naszej parafii.
26 stycznia w Auli Domu Parafialnego im. św. Jana Pawła II odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zostali zaproszeni członkinie i członkowie grup parafialnych znajdujących się na terenie naszej parafii.